Haber

Mersin Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit kırsal mahalleleri ziyaret etti

Mersin’in merkez ilçesi Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit, ilçenin kırsal mahalleleri olan Değirmençay ve Karahacılı’yı ziyaret ederek vatandaşlarla görüşmeye geldi. Uygulanan projeler ve yürütülen çalışmalar hakkında vatandaşları bilgilendiren Özyiğit, mahalle sakinlerinin talep ve önerilerini dinledi.

Belediye Başkanı Özyiğit, vatandaşların hizmetlerle ilgili görüşlerini almak ve taleplerini dinlemek amacıyla düzenli olarak kırsal mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Özyiğit, ziyaretlerinde hayata geçirdikleri projeleri de vatandaşlarla paylaşarak katılımı artırıyor. Yenişehir’in tüm mahallelerini kapsayan eşitlikçi bir belediyecilik anlayışıyla çalışmalarını sürdürdüklerini kaydeden Özyiğit, “Sizinle birlikte sorunlarınızı dinlemek, taleplerinizi yerine getirmek ve yaşam kalitemizi yükseltmek için buradayız. Yenişehir’i daha da güzelleştirecek ve kalkındıracak.Tüm mahallelerimizde yaşayan vatandaşlarımıza eşit ve kaliteli hizmet veriyoruz.Hizmet vermek için var gücümüzle görevimize devam ediyoruz. Bu doğrultuda kırsal mahallelerimizin ihtiyaçlarını da göz ardı etmeden sürdürülebilir projeler geliştirme çabası içerisindeyiz. Bizlerle birlikte olduğunuz için size ve muhtarlarıma teşekkür ediyorum.”

Pazar günü yapılacak seçimlerde vatandaşları sandığa gidip oy kullanmaya çağıran Özyiğit, “İrademizi sandığa yansıtıp nasıl yönetileceğimize karar vermemiz lazım. Sandık ülkemiz ve şehrimiz için hayırlı olsun.”

Ziyaretlerin sonunda Özyiğit, 14 Mayıs Anneler Günü münasebetiyle bayanlara lavanta hediye ederek günü kutladı. – MERSİN

ortahisar-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu