Haber

Ferdi Kadıoğlu, Bayern Münih’e mi gidiyor? Ferdi Kadıoğlu, Bayern Münih’e gidecek mi? Ferdi Kadıoğlu hangi takımda?

Bu sezon Fenerbahçe’de sergilediği performansla adından söz ettiriyor. Ferdi Kadıoğlu Bayern Münih’in radarında. Merakla takip edilen transferlerin ortasında yer alan Ferdi Kadıoğlu’nun transferini merak edenler Ferdi Kadıoğlu, Bayern Münih’e mi gidiyor? Ferdi Kadıoğlu, Bayern Münih’e gidecek mi? Ferdi Kadıoğlu hangi grupta? sorularla arandı.

FERDİ KADIOĞLU BAYERN MÜNİH’E Mİ GİDİYOR?

Bu dönem Fenerbahçe’de gösterdiği performansla dikkat çeken Ferdi Kadıoğlu, Bayern Münih’in radarına girdi. Manchester City’den kiralanan Joao Cancelo’nun 70 milyon euro’luk satın alma bedelini kullanmakta kararsız kalan Alman devinin sarı lacivertlilerin yıldızına giden yolu kırabileceği belirtildi. Alman basınında yer alan habere göre Bayern Münih, Fenerbahçe’nin yıldızı Ferdi Kadıoğlu’nu mercek altına aldı. Manchester City’den kiraladığı Joao Cancelo’nun 70 milyon euro’ya bonservis bedelini almakta kararsız kalan Bayern Münih, Ferdi’nin dümenini kırdı.

Daha önce İtalya’dan Ferdi Kadıoğlu’na Inter ve Napoli talip olurken, son olarak Premier Lig ekiplerinden Newcastle United ve Brighton oynanan son Kayseri maçına temsilci gönderdi. İngiliz temsilciler de Ferdi Kadıoğlu için olumlu bir rapor yazdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu