Haber

Başkan Muhittin Böcek’ten Anneler Günü Mesajı

Hayatımızın her döneminde sevgisini ve desteğini yanımızda hissettiğimiz, bin bir emek, fedakarlık ve en güzel sevgiyle bizleri büyüten değerli annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyorum.

Hayata gözümüzü açtığımız ilk andan itibaren yanımızda olan, bizi en günahsız ve en saf duygularla seven, koruyan ve kucaklayan annelerimiz, hayatımızın her anında yanımızda olan ve yolumuzu aydınlatan aziz varlıklardır. onların ışığıyla.

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, “Kadının en büyük görevi anneliktir. İlk eğitimin verildiği yerin anne kucağı olduğu düşünüldüğünde bu görevin önemi yeterince anlaşılır” diyerek anneliğin önemine dikkat çekti. Çocuklarını sevgi ve emekle büyüten annelerimiz, en zor zamanlarımızda yanımızda olup, yaşam boyu bize rehberlik etmektedir.

Hayatın tüm zorluklarına göğüs gerdiği halde kendini çocuklarına adayan annelerimizin hakkını ne yaparsak yapalım ödeyemiyoruz. Bu nedenle ailesine, ülkesine ve insanlığa faydalı nesiller yetiştirmek için her türlü zorluğa katlanarak çalışan annelerimiz; Taç takan hanımlarımız toplumda hak ettikleri yeri almalı ve hak ettikleri bedeli görmelidirler. Çünkü geleceğimizin teminatı olan, çocuklarımızı ve gençlerimizi yetiştiren annelerimiz, ülkemizin geleceği ve kalkınması açısından çok değerli bir misyon ve sorumluluğa sahiptir.

Bu duygu ve niyetlerle ülkemizin geleceğine inanan, evlatlarını umutla büyüten; Sağlık, mutluluk ve huzurlu günler dilerim. Başta Allah’ın rahmetine kavuşan canım annem olmak üzere tüm annelerimizi sevgi, saygı, rahmet ve minnetle anıyorum.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu